DEVLET HASTANESİ

DEVLET HASTANESİ'NDE DİYABET OKULU AÇILDI

DAĞLAR KIZI REYHAN KEMALPAŞA

DAĞLAR KIZI REYHAN KEMALPAŞA'YA GETİRİLDİ

KEMALPAŞA ÜLKÜ OCAKLARI CEMEVİNİ ZİYARET ETTİ

KEMALPAŞA ÜLKÜ OCAKLARI CEMEVİNİ ZİYARET ETTİ

EŞREFPAŞA HASTANESİ EVDE BAKIM BİRİMİ AÇILDI

EŞREFPAŞA HASTANESİ EVDE BAKIM BİRİMİ AÇILDI

ARMUTLU

ARMUTLU'DA KORKUTAN YANGIN

Hakkımızda

Gündem Kemalpaşa: 26 Haziran 2005 tarihinde Kemalpaşa'da kurularak, yayın hayatına başladı. Kemalpaşa'dan haberiniz olsun sloganı ile Kemalpaşa ve çevresindeki güncel ve doğru haberleri sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır. Sosyal ağlar aracıyla başlayan haber serüvenimiz şuanda interaktif olarak bütün medya kuruluşlarında yer almaktadır.

 

Ne Yapıyoruz?

Kemalpaşa ve çevresinde meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek takipçilerimize sunuyoruz. Haber ağımız kurulduğu andan itibaren tarafsız olarak İzmir ve Kemalpaşa’da bölgesel olarak haber yayını yapan kuruluş olmayı başarmıştır. İnteraktif olarak yayın yaptığımız bütün sitelerimiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına 100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.

 

Misyonumuz:

Basın ve meslek ilkelerinden asla ayrılmadan haber yaparken, bunu en hızlı şekilde okuyucularımıza sunmak temel misyonlarımızdandır. Bir haberde iki tarafın olduğu durumlarda Gündem Kemalpaşa her zaman objektif bir biçimde olayı, okuyucularına aktarmayı amaçlar.

 

Vizyonumuz:

Kemalpaşa ile ilgili olaylarda haber alınabilecek en güvenilir kaynak olmak. Bir haberle alakalı; ‘Gündem Kemalpaşa yazdıysa gerçektir’ duygusunu tüm insanlara benimsetmektir. Son olarak vazifesini hakkı ile yerine getirmiş olmanın verdiği manevi huzuru yaşamak ortak vizyonumuzdur.

 

Tarafsız Habercilik:

Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Biz haberi okura ulaştıran "aracı" olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunuyoruz. Basın yayın ilkelerine uyarak, hizmet veriyoruz.

 

Açıklık:

Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız.

 

Özgün İçerik:

Gündem Kemalpaşa olarak, içeriklerimizi özgün olarak kendi editör kadromuz ile hazırlamaktayız. Kemalpaşa'da olup bitenleri; sizler için takip ediyor, anlık olarak; doğru ve tarafsız olarak sizlere aktarıyoruz. Nadir olarak, ajansların servis ettiği içerikleri kaynak göstermek şartı ile okurlarımız ile paylaşıyoruz. Haber ajanslarının servis ettiği içeriklerden, kuruluşumuz sorumlu değildir.

Haber Yazılımı