Haber Detayı
13 Ekim 2021 - Çarşamba 20:01
 
KURS KAYITLARI BAŞLADI
Kemalpaşa Akademi Spor Kulübü, faydalı ve eğlenceli aktivitelerle dolu bir kış dönemi ile öğrencilere kapılarını tekrardan açıyor.
KEMALPAŞA Haberi
KURS KAYITLARI BAŞLADI

Öğrencilere spor sevgisi aşılamak amacıyla yola çıkan Akademi Spor Kulübü'nde kayıtlar tekrardan başladı. Pandemi nedeniyle yüz yüze eğitimin yanı sıra birçok sosyal, kültürel, sanatsal ve spor etkinliklerinden uzak kalan çocuklar için farklı spor branşları ile çocukların fiziksel gelişimlerine katkı sunulacak. Öğrencilerin sosyal faaliyetlerde bulunması ve ilgi duydukları spor dallarında eğitim almaları için antrenörlerini yenileyen Akademi Spor Kulübü'nde basketbol, voleybol ve yüzme gibi branşlarda yenilikler yapılmaya devam ediliyor.

 

Akademi Başkanı Gülşah Özgül, ''Spor yapmak isteyen çocuklarımızı kayıt için spor salonumuza bekliyoruz. Amacımız sporu tabana yayıp her bireyin en az bir spor branşıyla ilgilenmesini sağlamaktır. Kemalpaşa doğumlu ve Voleybol Antrenörü olan Dilara Orhan ekibimize dahil oldu. Deneyimli kişileri kadromuza eklemeye devam edeceğiz. Basketbol kurslarımıza 07-14 yaş grubunda erkek ve kız çocuklarımız kayıt yaptırabilir. Voleybol kurslarımıza ise 07-16 yaş grubunda olan kız çocuklarımız başvuru yapabilir.'' ifadelerini kullandı. Kemalpaşa Akademi Spor Kulübüne katılmak isteyenler, 0534 590 47 39 numaralı telefonlardan bilgi alabilirler.

Kaynak: (Yerel) - Haber Editör: Çağrı ALTUNDAĞ
Etiketler: KURS, KAYITLARI, BAŞLADI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KURS KAYITLARI BAŞLADI
KURS KAYITLARI BAŞLADI
Yorumlar
Haber Yazılımı