Haber Detayı
16 Ekim 2020 - Cuma 16:18
 
YAVUZ CEYLAN DÖNEMİ BAŞLADI
Kemalpaşa Dernekler Birliği'nde bayrak değişimi yaşandı. Dönemsel Başkan olan Artvinliler Dernek Başkanı İlker Yıldız görevi Erzurumlular Dernek Başkanı Yavuz Ceylan'a devretti.
KEMALPAŞA Haberi
YAVUZ CEYLAN DÖNEMİ BAŞLADI

Dernek binasında gerçekleşen devir teslim törenine dernek üyeleri de katıldı. Kemalpaşa'daki Sivil Toplum Kuruluşlarının bir araya gelerek 14 Eylül 2019'da kurmuş olduğu Dernekler Birliği bundan sonra da dayanışma içinde hizmetlerine devam edecek.

 

‘DERNEĞİN EMRİNDEYİM’

Devir teslimde konuşan İlker Yıldız, “Dönemsel başkanı olmaktan onur duyduğum derneğimizden görevimi süremin dolması üzere Yavuz Ceylan'a devrediyorum. Bir yıl boyunca nasıl hizmet ettim ise bugünden sonrada derneğimizin emrinde olduğumu belirtmek isterim" dedi.

 

‘GELENEKLERİMİZİ YAŞATACAĞIZ’

Görevi devralan Erzurumlular Dernek Başkanı Yavuz Ceylan ise "Bizlerin bir araya gelmesine vesile olan yıllardır beraber çalışmaktan onur duyduğum başkanım ve kardeşim İlker Yıldız'a çok teşekkür ediyorum. Bizler yine hep beraber gelenek ve göreneklerimizi yaşatmaya devam edeceğiz. Geçmiş dönemde ilgili birimlere aktarılan projelerin takipçisi olacağım. Yüce rabbim ilçemiz ve ülkemiz için hayırlı hizmetler etmeyi bizlere nasip etsin.'' dedi.

Kaynak: (Özel) - Haber Editör: Rıza ALTUNDAĞ
Etiketler: YAVUZ, CEYLAN, DÖNEMİ, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı