Haber Detayı
10 Eylül 2021 - Cuma 22:35
 
MİLLİ TAKIMA SEÇİLDİLER
Kemalpaşa Şehit Halil Kantarcı Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. ve 10. Sınıf öğrencilerinden Selahaddin Eyyüb Çiçek, Zehra Gürbüz ve Rabia Güney Taekwondo dalında milli takıma seçildiler.
KEMALPAŞA Haberi
MİLLİ TAKIMA SEÇİLDİLER

Antrenörleri Mecnun Çiçek ve Mehmet Nuri Çiçek eşliğinde öğrenciler Taekwondo branşında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Antrenör Çiçek, öğrencisi Zehra Gürbüz'ün Mart ayında düzenlenen Uluslararası Turkish Open 2021 müsabakalarında dereceye girerek ikinci olduğunu, Temmuz ayında düzenlenen Türkiye Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında Rabia Güney'in üçüncü, Selahaddin Eyyüb Çiçek'in ise sekizinci olarak tamamladığını belirtti.

 

Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret Yılmaz ile bir araya gelen öğrenciler uzun yıllardır taekwondo çalışmaları yaptıklarını, antrenörlerinin de desteğiyle disiplinli ve programlı çalışmayı öğrendiklerini ve şimdi milli takımı temsil etmekten gururlu olduklarını dile getirdiler.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz öğrencilere "Mustafa Kemal Atatürk'ün de söylediği gibi ' Zafer, zafer benimdir diyebilenin; başarı, başaracağım diye başlayanın ve başardım diyebilenindir.' düşüncesiyle yeni nesilde bu kararlılığı ve vizyonu görmekteyim. Bu gururu bizlere yaşattığınız için sizleri ayrı ayrı tebrik ediyorum. Dünya Federasyonunu Başkanlık Kupasında ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinize inanarak başarılarınızın devamını diliyorum." dedi.

Kaynak: (Basın) - Kemalpaşa MEB Editör: Çağrı ALTUNDAĞ
Etiketler: MİLLİ, TAKIMA, SEÇİLDİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı