Haber Detayı
12 Ekim 2021 - Salı 18:10
 
KAYMAKAM SARI, GÜNDEM KEMALPAŞA'YI ZİYARET ETTİ
Kemalpaşa Kaymakamı Musa Sarı, Gündem Kemalpaşa'ya iadeyi ziyarette bulundu.
KEMALPAŞA Haberi
KAYMAKAM SARI, GÜNDEM KEMALPAŞA'YI ZİYARET ETTİ

20 Ağustos 2021 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle ilçemize atanan Kaymakam Sarı, ilçeyi daha iyi tanımak ve sorunlara çözüm olabilmek adına ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaret kapsamında, Kemalpaşa'da koronavirüs salgınında aşılanma oranı, yatan hastaların durumları, alınan önlemler ve çalışmalar değerlendirilirken, Kemalpaşa Devlet Hastanesi'nde yapımına devam edilen ek bina ile ilgili bilgiler de verildi. Öte yandan ilçeye yeni okulların, vergi dairesi ve adliye binasının kazandırılması ile ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Kaymakam Sarı, “İzmir Demokrasi Üniversitesi'nin Yabancı Dil Hazırlık Sınıfı ve Spor bölümünün Kemalpaşa'da açılması ile öğrencilerin heyecanlarına ortak olduk. İzmir'e veya Kemalpaşa'ya gelen üniversite öğrencilerinin barınma sorunu için devlet bünyesindeki kurum ve kuruluşların misafirhaneleri öğrencilerimize açıldı. Kemalpaşa'da yüze yakın öğrencimiz belirlediğimiz yerlerde konaklamaya başladılar. İmkanlar doğrultusunda kapasitemizi daha da arttıracağız. Kemalpaşa Stadı ve Kapalı Spor Salonu'nun profesyonel liglere uygun hale getirilmesi, Atatürk Evi ve ilçemizdeki tarihi bölgelerin restorasyonu ile ilgili görüşmelerimiz devam ediyor.” dedi.

 

Genel Yayın Yönetmeni Rıza Altundağ ve Haber Koordinatörü Çağrı Altundağ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretleri için Kaymakam Musa Sarı'ya teşekkür etti.

Kaynak: (Yerel) - Haber Editör: Çağrı ALTUNDAĞ
Etiketler: KAYMAKAM, SARI,, GÜNDEM, KEMALPAŞA'YI, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı