Haber Detayı
20 Ekim 2020 - Salı 11:05
 
KARAKAYALI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
Muhtarlarla buluşma etkinliklerini sık aralıklarla tekrarlayan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla Kemalpaşa mahalle muhtarlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.
KEMALPAŞA Haberi
KARAKAYALI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Elliye yakın Kemalpaşa mahalle muhtarının yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kemalpaşa Şube Müdürü Mehmet Serhat Tezbaşaran ve Belediye Başkan Yardımcıları’nın tam kadro katıldığı buluşmada konuşan Başkan Karakayalı, çalışmaların sürdüğü projeler hakkında muhtarlara bilgi verdi. Muhtarların demokrasinin olmazsa olmaz sac ayaklarından bir tanesi olduğunu ifade eden Başkan Karakayalı, şunları söyledi:

 

“Halkın tercihiyle göreve gelmiş, demokrasimizin temel taşı olan muhtarlık makamının vatandaşlar ve diğer devlet kurumları arasında oluşturduğu bağ ile ne denli önem arz ettiğini her fırsatta ve platformda ifade ediyorum. Vatandaşa dokunabilme maksadıyla düzenlediğimiz muhtarlarımızla olan toplantılarımızı sürdüreceğiz. Hep beraber kader birliği, güç birliği yaparak Kemalpaşa’ya en iyi hizmeti sunacağımızın inancındayım. Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyorum”

Kaynak: (Yerel) - Haber Editör: Çağrı ALTUNDAĞ
Etiketler: KARAKAYALI, MUHTARLARLA, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı