Haber Detayı
30 Temmuz 2021 - Cuma 16:55
 
DURAK TEMİZLİĞİ YAPILIYOR
Temiz bir çevre ve sağlıklı bir toplum için çalışmalarını aralıksız sürdüren Kemalpaşa Belediyesi ekipleri, ilçe genelindeki otobüs duraklarını deterjanlı su ile yıkayarak hijyenik hale getiriyor.
KEMALPAŞA Haberi
DURAK TEMİZLİĞİ YAPILIYOR

Kemalpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü koordinesindeki ekipler ilçe genelinde vatandaşların ortak kullanım alanlarından olan kapalı otobüs duraklarında, temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları yapıyor. Çalışmalarda, ilçe genelindeki toplam 33 adet kapalı otobüs durağı yıkanarak temizleniyor ve sterilizasyonu sağlanıyor.

 

DETERJANLI SU İLE TEMİZLENİYOR

Otobüs duraklarının iç ve dış kısımlarını deterjanlı su ile temizleyen ekipler, aynı zamanda durakların yanında bulunan çöp kovalarının, ilaçlamasını gerçekleştirerek süpürme ve yıkama yöntemiyle çevre temizliğini sağlıyor. Çalışmalara 4’ü kadın, 4’ü erkek olmak üzere 8 personel katılım sağlarken, bir su tankeri de destek sağladı. Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, ilçe genelindeki tüm duraklarda, planlama dahilinde dezenfekte ve temizleme çalışmalarının sürdürüleceği bildirildi.

 

“SAHADA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Vatandaşların ortak kullanım alanlarında temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Kemalpaşa Başkan Rıdvan Karakayalı, “Yapılan planlamalar dahilinde vatandaşlarımızın sağlıklı ve hijyenik bir ortamda durakları kullanabilmeleri için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Devam eden pandemi süreci ile birlikte halk sağlığının korunması amacıyla tüm araç ve personelimizle sahada olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (Bülten) - Kemalpaşa Belediyesi Editör: Çağrı ALTUNDAĞ
Etiketler: DURAK, TEMİZLİĞİ, YAPILIYOR,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
DURAK TEMİZLİĞİ YAPILIYOR
DURAK TEMİZLİĞİ YAPILIYOR
DURAK TEMİZLİĞİ YAPILIYOR
DURAK TEMİZLİĞİ YAPILIYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı